Redakcja

a-1a

Redakcja nasza przedstawia bieżące wiadomości oraz ciekawe artykuły na temat polityki, kultury, gospodarki, wiary i religii, historii i przyszłości.

Dostarczanie rzetelnych informacji o współczesnej polsce oraz świecie i edukowanie w duchu patriotyzmu, poszanowania tradycji i odpowiedzialności za ojczyznę. Jesteśmy istotnym źródłem informacji o polsce i kościele oraz świecie. Publikacje nasze wywołują żywe reakcje i dyskusję.

biuro rp - 1a

Drukujemy teksty znanych i lubianych autorów polskich i zagranicznych. Informujemy o prezentacji różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach polski i świata.

Kluczem doboru treści, nie jest zgodność poglądów autorów publikacji z poglądami naszymi, lecz decyduje imperatyw ważności tematu.

Poglądy prezentowane przez autorów tekstów, nie zawsze podzielamy i zgadzamy się z nimi. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego – prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom pod ich osąd.

Serdecznie zapraszamy do naszych stron!

prof. B. Jasmin i dr hab. Anna Kowalski

Przekaż dalej wiadomość

Adres redakcji: jasminboleslaw@yahoo.com

 

 stempel rp SKOPIUJ I WSTAW NASZE LOGO W SWOJĄ STRONĘ I ODWIEDZAJ NAS KIEDY CHCESZ. POZDRAWIAMY!

JB