Taki poziom reprezentuje Wałęsa. Prof. Cenckiewicz celnie podsumował TW „Bolka”!

Lech Walesa; Fotomag/Gazeta Polska

Skandaliczny fotomontaż zamieścił na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa. To przerobione zdjęcie Kim Dzong Una, przywódcy Korei Północnej, z twarzą Jarosława Kaczyńskiego, opatrzone dodatkowo napisem. Wpis spotkał się z ostrą reakcją internautów. Odniósł się do niego m.in. prof. Sławomir Cenckiewicz.

Lech Wałęsa słynie z zamieszczania specyficznych postów na swoim facebookowym profilu. Wiele z nich dotyczyło jego kontaktów z esbecją, w których były prezydent twierdził, że nie współpracował z komunistycznymi służbami. Zmieniał przy tym wersje – tak, że nawet jego zwolennicy nie byli w stanie go bronić.

Czytaj więcej: Najnowsza wersja Wałęsy ws. „Bolka”. I cięty komentarz prof. Cenckiewicza

Tym razem Wałęsa postanowił uderzyć w Jarosława Kaczyńskiego. Zamieścił na Facebooku obrzydliwy fotomontaż, na którym widać twarz prezesa Prawa i Sprawiedliwości wpasowaną w zdjęcie Kim Dzong Una. „Największa kanalia i zdradziecka morda” – głosi napis poniżej. Z tyłu widać plakat z przekreślonym logo PiS.

Wałęsa wpisał się w jednym z komentarzy pod postem.

Cała sprawa TW Bolka wykonana z Kaczyńskimi sięgnęli nawet po Kiszczaka i Kiszczakową zatrudnili w IPN A Gwiazdę.K.Wyszkiwskiego i innych moich wrogów by wyszukali i dopasowali dokumentację. Z teczek podrobionych SB i agentów ze Stoczni zmontowali teczkę Bolka i podłożyli to P. Kiszczakowej za obiecaną emeryturę.Kanalie to za mało

– stwierdził.

Fotomontaż skomentował na Twitterze Sławomir Cenckiewicz, jeden z historyków badających przeszłość Wałęsy, współautor głosnej pracy „SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii” i autor książki „Wałęsa. Człowiek z teczki”. 

Post byłego prezydenta doczekał się wielu komentarzy. Nie takich jednak, jakich by sobie zapewne Wałęsa życzył.

Źródło: niezalezna.pl
JB –stempel rp 2X96

Reklamy
%d blogerów lubi to: