Wierzymy, że nasze nadzieje nie zostaną zawiedzione!

Krakowski Klub „Gazety Polskiej” pisze do prezydenta Dudy!

/ prezydent.pl

Członkowie krakowskiego Klubu „Gazety Polskiej” skierowali do prezydenta Andrzeja Dudy list otwarty. „Jesteśmy pana wyborcami, a także tymi, którzy zaufali i głosowali na obóz zjednoczonej prawicy […] Wierzymy, że nasze nadzieje nie zostaną zawiedzione” – czytamy.

Poniżej publikujemy pełną treść listu krakowskiego Klubu „Gazety Polskiej” do prezydenta Andrzeja Dudy:

Szanowny Panie Prezydencie

Jesteśmy pana wyborcami, a także tymi, którzy zaufali i głosowali na obóz zjednoczonej prawicy. Wierzymy, że zjednoczonej dla dokonania dobrej zmiany w Polsce. Zmiany upragnionej i oczekiwanej od tak dawna.
Pana wygrana, a potem wynik wyborów do parlamentu były dla nas czasem ogromnej radości i nadziei. Był to efekt wspólnej ciężkiej pracy. Jarosław Kaczyński powiedział, że utorował Pan drogę Prawu i Sprawiedliwości do zwycięstwa.
Jesteśmy świadomi, że żadne działanie nie jest wolne od popełniania błędów i nie ma ludzi nieomylnych. Tym bardziej gdy stają w obliczu bardzo trudnych zadań, ogromu pracy i odpowiedzialności.
Mamy jednak głęboką ufność, że ci, którym uwierzyliśmy kierują się głoszonymi przez siebie wartościami i mimo oczywistych różnic mają na względzie dobro Polski i Polaków.
Teraz w związku z reformą wymiaru sprawiedliwości pojawia się jednak poczucie kryzysu, który budzi nasz niepokój. Poczucie zachwiania się wspólnoty, która pozwala czuć się bezpiecznie w obecnym, pełnym zagrożeń, świecie.
Jeżeli jednak wszystkich łączy wspólny cel, to kryzys może stać się szansą. Szansą na wypracowanie lepszej współpracy i wzajemnego wspierania się.
Wierzymy, że nasze nadzieje na współdziałanie Pana z Prawem i Sprawiedliwością i jego koalicjantami dla dobra nas wszystkich nie zostaną zawiedzione.

Krakowski Klub Gazety Polskiej im. Janusza Kurtyki

ZOBACZ FILM:

Źródło: niezalezna.pl
JB – stempel rp 2X96
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: