„Tusk jest tchórzem, powinien stanąć co najmniej przed Trybunałem Stanu”!

TYLKO U NAS!

Donald Tusk (fot. PAP/Marcin Obara)

– Nieprawidłowości związane z katastrofą smoleńską to nie były pomyłki. To brak właściwego działania ze strony rosyjskiej i polskiej po katastrofie (…). Donald Tusk jest odpowiedzialny za to, co się stało, za stan śledztwa. Jeżeli on w sposób arogancki mówi, że nie da się zastraszyć Kaczyńskiemu, to chcę mu powiedzieć, że on ma się bać nas, Polaków. To my będziemy się domagać, żeby postawić go co najmniej przed Trybunałem Stanu za oddanie śledztwa – powiedział w TVP Info były działacz opozycyjny Adam Borowski.

– Nieprawidłowości związane z katastrofą smoleńską to nie były pomyłki. To brak właściwego działania ze strony rosyjskiej i polskiej po katastrofie. Sekcji zwłok praktycznie nie było. W workach po śmieciach, jakichś reklamówkach gromadzono szczątki rożnych ludzi – powiedział Borowski.

„Rosjanie świadomie bezcześcili zwłoki”

– Donald Tusk jest odpowiedzialny za to, co się stało, za stan śledztwa. On tak naprawdę stał na czele polskiej komisji. Jeżeli on w sposób arogancki mówi, że nie da się zastraszyć Kaczyńskiemu, to chcę mu powiedzieć, że on ma się bać nas, Polaków. To my będziemy się domagać, żeby postawić go co najmniej przed Trybunałem Stanu za oddanie śledztwa – stwierdził były działacz opozycyjny.

Według Borowskiego Rosjanie świadomie bezcześcili zwłoki. – To jest element poniżania przeciwnika, azjatycki zwyczaj. To Azjaci rozdzierali ciała, wlekli je po stepie, wbijali na pal (…), dla Rosjan śmierć ludzka nie jest czymś wyjątkowym – powiedział Borowski.

„Donald Tusk jest tchórzem”

– Pan Donald Tusk jest odważny i przebojowy tylko w dbałości o własne interesy i o własną kieszeń. Co on załatwił dla Polski, będąc na tak wysokim europejskim stanowisku? On jest świetnym „ślizgaczem”, to nie ma nic wspólnego z mężem stanu. Donald Tusk jest tchórzem. Wtedy, kiedy przyszło stanąć na wysokości zadania, kiedy naprawdę trzeba było stanąć na czele państwa polskiego, on tego nie zrobił – stwierdził Borowski.

stempel rp 2X96
Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s