Olbrychski zmielony i zrównany z ziemią! „Jesteś marnym, plugawym oszuścikiem!”

 

fot: YouTube fot: YouTube

Na swym FB-kowym profilu Andrzej Jaroszewicz, syn Piotra Jaroszewicza, dołożył ostro Danielowi Olbrychskiemu. Co szczególne, sprawa dotyczy deklaracji Olbrychskiego, jaką złożył w programie prowadzonym przez Agnieszkę Gozdyrę w jednej z komercyjnych telewizji: „Mogę powiedzieć tylko jedno: Jak spotkam Kaczora i Macierewicza to po prostu obije im te ich parszywe mordy tak, że się nogami nakryją”.

Ciekawe, czy „mistrz” spodziewał się ataku z tej akurat strony? W każdym razie sytuacja ciekawa. Czekamy na ciąg dalszy. Panie Danielu! Do boju! Wszak ma pan podobno doświadczenie w policzkowaniu pana Andrzeja!

Oto wspomniany wpis Andrzeja Jaroszewicza, skopiowany z FB:

C9DXOtvWAAEeuDV

FOTO: PAP/IAR

„Ty nie jesteś w stanie nikogo pobić! Ta Twoja obrzydliwa wyobraźnia i charakter mięczaka ma potwierdzenie w aktach bezpieki i w mojej pamięci gdyż do dzisiaj nie przeprosiłeś mnie za te plugawe plotki , które o mnie opowiadałeś. Jesteś marnym, plugawym oszuścikiem! A teraz idź z ta sprawa do Sądu! Czekam, jak przeprosisz, wtedy powiem, że błędy się zdarzają i trzeba je wybaczać! Czy masz jakikolwiek honor Malutki Człowieczku?”

PN.PL/JB

stempel rp 2X96

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s