Jakubiak o PO: To bardzo groźni ludzie

Poseł Kukiz‘15 Marek Jakubiak odniósł się do spotu Platformy Obywatelskiej pt. „Hipokryzja‘15”, w którym PO atakuje ruch Pawła Kukiza za to, że nie wziął udziału w protestach przeciwko reformie sądownictwa.

„To zaczyna być naprawdę zabawne. Oni mówią, że jesteśmy hipokrytami, przecież ja w Sejmie jestem przez nich. Przez Schetynę i jemu podobnych zamiast ważyć teraz piwo, jestem w polityce. Dwukrotnie zaufałem PO i już w życiu tego nie zrobię. I zachęcam Polaków, żeby nie uwierzyli tym ludziom, którzy dzisiaj poubierali się w jakieś futerka i udają króliczków” – powiedział Jakubiak, który przestrzegł przed Platformą Obywatelską i opozycją.

„To są bardzo groźni ludzie, oni Polskę podzielili między siebie, oni Polskę darli, jak tylko mogli. Nie wierzcie tym ludziom. Dlatego Kukiz ‘15 powiedział – nie stanę z nimi na żadnej trybunie. Mówię o Nowoczesnej, bo to jest to samo, co PO. Z PSL, z PO. Nie, im tylko o koryto chodzi. Jeżeli państwo nie zdacie sobie z tego sprawy w odpowiednim momencie, za dwa lata, kiedy będą wybory, może dojść do kolejnej tragedii w Polsce” – podkreślił.

Polityk zarzucił Platformie, że nie odpowiedziała za afery, które miały miejsce w czasie jej rządów. „Dlaczego Schetyna nie mówi, gdzie się podziały setki miliardów złotych z wyłudzeń VAT-owskich, z zakazu kontrolowania cystern?” – pytał.

parezja.pl
stempel rp 2X96
Reklamy