Atak na Polskę! Jak V międzynarodówka obala legalnie wybrany polski rząd!

„Warszawska Gazeta” ujawnia!

fot: YT fot: YT

Ten dziarski staruszek (12 sierpnia kończy 87 lat) to krzewiciel „społeczeństwa otwartego” i globalizacji, na której końcu jest jeden wspólny rząd. Ogromnego majątku dorobił się na spekulacjach giełdowych – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta Bogdan Konopka.
Autor zaznacza:

– Użytkownicy internetu bez trudu znaleźli świadczące o dużej zażyłości zdjęcia szefowej Fundacji „Otwarty Dialog” Ukrainki Ludmyły Kozlowsky z samym Sorosem. A także Bartosza Kramka, pokornie wysłuchującego pouczeń Adama Michnika – czytamy w numerze.
Najbardziej znanym przykładem kłamstwa usprawiedliwiającego wojnę było wzruszające świadectwo 15-letniej Nayirah al-Ṣabah po agresji Iraku na Kuwejt w 1990 r. Nastolatka opowiadała, jak była świadkiem mordu setek niemowląt, które iraccy żołnierze wyjęli z inkubatorów. Dziewczyna okazała się córką kuwejckiego dyplomaty, a jej relacja kompletną fikcją.

Konopka przypomina wydarzenia z grudnia:

– W Polsce próby wywołania takiej reakcji miały miejsce podczas grudniowego puczu opozycji i KOD-u, gdy demonstrujący kładli się na ulicy, a koledzy filmowali ich jako ofiary policyjnej brutalności. Tak spreparowane zdjęcia miały trafić na Zachód, gdzie służyłyby jako ilustracja „krwawej polskiej dyktatury”. Fiasko grudniowego puczu zostało przeanalizowane i teraz przy ofensywie sądowej skupiono się na zwykłych kłamstwach.

W tekście pojawia się również problem wojny informacyjnej:

– Portal Tomasza Lisa natemat.pl ogłosił np., że reforma sądowa doprowadzić ma do odbierania firm przedsiębiorcom i przekazywania ich zwolennikom PiS-u. Poziom absurdalności komunikatów był ogromny.
Czwarta międzynarodówka komunistyczna powstała w 1938 r. Kontrolował ją zbrodniarz Lew Trocki i nie miała wielkich sukcesów. Piątą międzynarodówkę założono ostatnimi laty w Europie Centralnej i Wschodniej, aby spacyfikować i kontrolować autentyczny but obywateli przeciw skorumpowanym pseudoelitom. Dziś te elity przeprowadzają atak na Polskę, starając się wykorzystać energię, która doprowadziła do zmian, przeciw jej twórcom. Pierwszą ofiarą tej wojny jak zwykle jest prawda. I jak nie będzie ostrej odpowiedzi i zdemaskowania tych, którzy za tym stoją i pokazania, o co naprawdę walczą, to ich krucjata zakończy się zwycięstwem.
(…)

Czytajcie więcej na łamach najnowszego wydania tygodnika Warszawska Gazeta!

Wgazeta.pl

JB – stempel rp 2X96

Reklamy