Panika zdrajców i złodziei III RP !!!

9073359-900-555

Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny, a do więzień wtrącono ponad 10,000 kobiet i mężczyzn, a parę dni później padły mordercze strzały w kopalni Wujek — nikt wtedy nie mógł przypuszczać, że Solidarność powoli zaczęła ulegać dwom głównym podziałom.

Z jednej strony internowani często bici, szczuci psami, poniżani ze swoim przywódcą łapiącym ryby w rządowym ośrodku wypoczynkowym, na zewnątrz za, — Solidarność walcząca, i ugodowa, w której właśnie reżim upatrywał przyszłych przywódców związkowych.

Wreszcie społeczeństwo w większości bierne z 400,000 donosicieli. Wstępne uzgodnienia strony rządzącej doprowadziły do wytypowania ugodowych przywódców ze strony Solidarności, którzy mogli brać udział w rozmowach tzw. okrągłego stołu. Strona rządowa zachowała prawo do resortów siłowych, strona solidarnościowa do wydawania zupy bezrobotnym. Ogłoszono wtedy wielki sukces co dziś, uznaje się za zdradę narodową, za zdradę nie do powetowania. Nasiadówka przy kanciastym meblu bez poparcia społecznego zakończyła się ogólnym pijaństwem.

SB i służby specjalne rozpoczęły niemal natychmiast akcję niszczenia tajnych akt, gmatwania faktów,przekształcania historii. Rząd J. Olszewskiego który rzetelnie zabrał się za ujawnienie agentów, został obalony przez Wałęsę, któremu wtórowali, późniejszy bywalec sal sądowych Wachowski, obecny szef PO Tusk i reszta.

Na czele gangsterskich band ustawiono wypuszczanych za łapówki przestępców, tworzono fundacje przez które przepływały miliony dolarów,– cudem tylko nie zdążono opylić starym towarzyszom ze wschodu polskich rafinerii i kopalń węgla. Po 17 latach bezprawia, złodziejstwa, Polska dostała jakby druga szansę od Boga. Wybory miały zdecydować, czy mamy dość oszustów i złodziei czy wreszcie dorośliśmy do bezpardonowego rozliczenia się z przeszłością. Niestety, znów podzieliliśmy się prawie idealnie na połowę. Zwycięstwo Kaczyńskich nie zagwarantowało przewagi w Sejmie i doprowadziło do szachowego pata. PO znów zapragnęła resortów siłowych dążąc do utajnienia prawdy, jednocześnie PiS został wepchnięty w koalicje z Samoobroną i LPR, żeby uzyskać przewagę do przeprowadzania ustaw.

NIESTETY, PRZY WYBORACH ZAPOMNIELIŚMY ZNÓW O BITYCH, POMORDOWANYCH, INTERNOWANYCH. Potrafimy zapomnieć mordercom, ale nie potrafimy darować ciężarnej kobiecie wchodzącej bez kolejki do spożywczego.

DZIŚ GWIAZDY ANTYKOMUNIZMU ŚLINIĄ SIĘ W NIEDŹWIEDZICH UŚCISKACH Z POSTKOMUNISTAMI.

Panie Onyszkiewicz opamiętaj się Pan ze względu na własną żonę, która jest wnuczką marszałka Piłsudskiego!!! Senator Romaszewski broni wejścia ustawy lustracyjnej bo donosiciel mógł zdradzić własną żonę, a to może zaszkodzić jego opinii. Kiedy biegał pan po dachach Warszawy z radiostacją radia S, nikt nie mógł przypuszczać, że Pan Panie Romaszewski zgłupieje!! Czy zdrada małżonka jest bardziej tragiczna od zdrady narodowej??

Wałęsa, Onyszkiewicz, Mazowiecki, Geremek, Frasyniuk i inni — 26 lat temu byliście idolami, herosami a DZIŚ JESTEŚCIE ZDRAJCAMI, DZIŚ REPREZENTUJECIE NAJBARDZIEJ ZAWSZONE ŚRODOWISKO POLITYKÓW !!!

BEZ IDEAŁÓW, BEZ ZAPLECZA, a przecież żebyście się tam dostali, to harowało na was dziesiątki tysięcy ludzi. Zapłacili oni własną wolnością, często kalectwem jak również i życiem!! TAK IM SIĘ ODPŁACILIŚCIE !!! Dziś wierzę głęboko, że jesteśmy blisko, blisko prawdy, blisko zwycięstwa. Wierzę, że Polska tym razem wygra z fałszem, obłudą, zakłamaniem i zdradą! Wierzę głęboko, że wszyscy winni zdrady Narodu Polskiego, staną przed Trybunałem Stanu.

Jestem w posiadaniu wywiadu jakiego udzielił Prezydent RP Ulysse Gosset dla France24. Powiedział: ze Kwaśniewski nawet jeśli jest człowiekiem z innej opcji politycznej niż moja, był mniejszym zagrożeniem dla demokracji, niż Wałęsa. Brawo Panie Prezydencie, wierzę, że pod Pana przywództwem wygramy.

Dziś priorytetem naszym musi być dążenie do jak najszybszej zmiany ustawy lustracyjnej, aby mogły być podstawy do opublikowania tzw. Listy 500. Panika zdrajców, TW służb PRL-u, KTÓRZY WYSTĘPUJĄ OBECNIE W ROLACH AUTORYTETÓW MUSI BYC UJAWNIONA. Wrogowie lustracji panicznie się tego boją, a wiec do dzieła !!

Nie oddajmy Polski pod władanie zdrajców. Naród Polski ma prawo wiedzieć kto ich zdradził, ma prawo do prawdy!!!! Reakcje Wałęsy [Bolka] na wypowiedź Prezydenta, pozostawiam bez komentarzy.

Zwracam się do wszystkich prawdziwych patriotów, prawdziwych Polaków, przyjaciół, do FOPP i Dariusza Michalskiego, do Marka Podleckiego, do KPA o wysyłanie petycji z poparciem dla rządu oraz jak najszybszą zmianę ustawy lustracyjnej pozwalającej na ujawnienie zdrajców Narodu Polskiego.

Grzegorz Michalski • padre.info.pl

stempel rp 2X96

Reklamy