Dziennikarz śledczy ujawnia szokujące rzeczy na temat Frasyniuka! Zobaczcie dlaczego właśnie teraz stanął na barykadach!

 

fot: YouTube fot: YouTube

Dziennikarz Warszawskiej Gazety Paweł Miter, ujawnia dlaczego namaszczony przez Gazetę Wyborczą na lidera opozycji Władysław Frasyniuk, akurat właśnie teraz wyszedł z cienia na światło dzienne.

Miter przypomina sprawę opisaną już przez Warszawską Gazetę, w której chodziło o różne przekręty, których mógł się dopuścić były działacz „Solidarności”.

Udało nam się ustalić, że akta jednej ze spraw, w której Frasyniuk był oskarżany przez swojego byłego zięcia o przestępstwa skarbowe i korumpowanie urzędników celnych, ponownie są analizowane przez śledczych.

Dwa dni przed zatrzymaniem Józefa P. rozmawiamy z funkcjonariuszem z Centralnego Biura Śledczego Policji na temat Władysława Frasyniuka i jego firmy spedycyjnej Fracht. Pytamy też o przestępstwa skarbowe, a także korupcję na znaczną skalę we wrocławskim urzędzie celnym i izbie celnej. Sprawa miała miejsce za pierwszych rządów PiS (2005–2007), a była prowadzona w szczecińskiej prokuraturze. Pracowali przy niej także funkcjonariusze CBŚ. Z kolei córka Frasyniuka, Dominika, kierowała firmą transportową Jurex, której właścicielem był wówczas jej mąż – Jerzy Woźniak. Woźniak, czego nigdy nie ukrywał, miał kontakty z czołowymi polskimi gangsterami – pisał na łamach Warszawskiej Gazety Paweł Miter w ubiegłym roku.

Więcej znajdziecie TUTAJ

Teraz dziennikarz wskazuje, że udało się Frasyniukowi wyczyścić wszystko w prokuraturze!

Frasyniuk na barykadach? Zobaczcie dlaczego. On wie od miesiąca, że prokurator już go, jak i jego córki już nie dopadnie, może więc hulać..

Czy minister Zbigniew Ziobro przyjrzy się sprawie?

PN.PL/JB

stempel rp 1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s