Nestor Republikanów chwali przemówienie Trumpa w Polsce. „Potrzebne bardziej niż kiedykolwiek”!

fot

Bob Dole pochwalił Donalda Trumpa (fot. flickr.com/ The Leadership Conference on Civil and Human Right)

„Przemówienie prezydenta w Warszawie było pierwszym od dawna tak żywym, wymownym i poruszającym wyrazem przywiązania do wartości i wspólnych celów, które wiążą nas z Polakami” – ocenił były senator Republikanów, Bob Dole. Kopię listu zamieścił na Twitterze Donald Trump.

W ocenie 94-letniego działacza Partii Republikańskiej, który ubiegał się o nominację GOP w wyborach prezydenckich w 1996 r., wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie oraz spotkania, jakie odbył on podczas szczytu G20 w Hamburgu, „pozwoliły odbudować naszą pozycję jako lidera wolnego świata”.

Po stronie wartości

Szczególne uznanie emerytowanego polityka GOP wzbudziło tak wyraźnie opowiedzenie się Trumpa po stronie wartości. „Było to widoczne szczególnie podczas jego wizyty w Warszawie” – jak podkreślił.

„Nie sposób pomylić się, gdy chodzi o znaczenie Polski i wielkiego narodu polskiego w historii walki o ludzką wolność” – napisał w swym liście gratulacyjnym Robert Joseph „Bob” Dole.

Jak ocenił, przesłanie skierowane przez amerykańskiego prezydenta pod adresem Polski było teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. „Jesteśmy za nie wdzięczni, a także za sposób, w jaki prezydent je przekazał” – zaznaczył Dole.

Emerytowany polityk z uznaniem wyraził się również o serii spotkań, jakie prezydent Trump odbył w Hamburgu. W jego ocenie pozwolą one na wzmocnienie i budowę związków partnerstwa USA z innymi krajami, „co przyczyni się do pokonania terrorystów i obrony naszych wolności”.

Thank you , very kind!

„Amerykanie mogą być dumni z silnego amerykańskiego przywództwa, jakie odbudowuje obecnie prezydent Trump. Jeszcze bardziej powinni być dumni z tego, że żyją w kraju, który broni wartości tak umiejętnie wyrażanych, dzielonych z innymi i bronionych, jak czyni to prezydent” – podkreślił w swym liście pochwalnym były senator.
stempel rp
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: