Pozbawią wreszcie Jaruzelskiego i Kiszczaka honorów! Projekt przepisów dotyczący degradacji zdrajców w Radzie Ministrów!

fot: YT

Wygląda na to, że za niedługo już, Rada Ministrów zajmie się projektem, który stworzyć ma możliwości prawne do degradacji komunistycznych generałów, w tym Jaruzelskiego i Kiszczaka. Stosowne dokumenty trafiły już do wykazu pracy legislacyjnych i programowych Rady Ministrów.

– Zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowymi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe. Czcimy ludzi takich jak Kukliński, czy Karski, którzy zostali awansowani do stopnia generała, a równocześnie takie stopnie szanujemy i akceptujemy u ludzi, którzy popełnili nie tylko zdradę, ale i zbrodnię – cytuje słowa ministra Macierewicza z ubiegłego roku, dziennik „Fakt”.

Decyzja o degradacji generałów i admirałów, według propozycji autorów projektu, należała będzie do prezydenta RP. Minister Obrony Narodowej decydowałby w sprawie pozostałych oficerów oraz podoficerów.

Za: fakt.pl/jb

LOGO-11a

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s