Cyrk się rozrasta! Do liderów blokady – Frasyniuka i Wałęsy – dołącza Niesiołowski!

CIĄG DALSZY PARODII OSOBOWE!

fot: YT fot: YT

Do walczących w obronie demokracji w Polsce, tym razem z zamiarem blokady obchodów miesięcznicy smoleńskiej, postanowił dołączyć Stefan Niesiołowski. W końcu ma immunitet, nic nie ryzykuje poza sławą „bohatera blokady”.

Znalezione obrazy dla zapytania wałęsa i frasyniuk
FOT, YT

Ogłosił to publicznie w programie stacji Polsat News. Poseł Stefan Niesiołowski, kiedyś ZChN, Przymierze Prawicy, PO, obecnie Unia Europejskich Demokratów, posiadacz najwyższego odznaczenia Republiki Chińskiej na Tajwanie – Orderu Lśniącej Gwiazdy II Klasy, znany powszechnie propagator polityki miłości, ostatnio wyrażonej słowami „Poszli won!” skierowanymi do reporterki TVP Info, uznał, że musi wziąć udział w kontrmanifestacji 10 lipca br. ponieważ „Polska z powrotem staje się państwem, gdzie trzeba walczyć o wolność”.

Zestaw autorytetów, które angażują się w obronę praw podstawowych w naszej ojczyźnie, jest wystarczającym powodem do refleksji zarówno nad stanem ich emocji, jak stopnia desperacji „salonu”.

Komisja śledcza ds. Amber Gold, komisja weryfikacyjna, wizyta prezydenta Trumpa, muszą być bardzo bolesnymi doświadczeniami dla tego środowiska, skoro uruchamiane są oddziały rezerwistów z nadszarpniętą reputacją.

O tym, że poseł Niesiołowski mało jest wiarygodny świadczą również wyniki sondy, którą w czasie wspomnianego programu, przeprowadziła stacja Polsat News. Pytano w niej o to, czy w Polsce ograniczona jest wolność zgromadzeń: 60,5 proc. widzów było zdania, że takiego zagrożenia w Polsce nie ma. 39,5 proc. – twierdziło, że jest.

Za:polsatnews.pl

JB – stempel rp

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s