Totalniacy mogą tego nie wytrzymać! Donald Trump będzie namawiał świat do brania przykładu z Polski!

 

fot: YT fot: YT

Wydaje się, że totalna opozycja może nie przetrzymać przyszłego tygodnia. Oto, oczywiście w ramach dalszego marginalizowania znaczenia Polski w świecie, przybędzie do Warszawy prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki pan Donald Trump.

Biorąc pod uwagę, o czym będzie mówił i z kim rozmawiał, zazdrościć totalniakom nie ma czego. Ciekawe, gdzie się poskarżą na brak zaproszeń od prezydenta Dudy na spotkanie przy Placu Krasińskich, chociaż wszyscy dostali je od Ambasadora USA?

Program wizyty prezydenta Trumpa w naszej stolicy omawiał w Waszyngtonie doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego, gen. Herbert Raymond Mc Master. Jako główny temat rozmów prezydenta zaplanowanych na 6 lipca i szczyt G20, będzie opracowanie wspólnej strategii wobec Rosji.

Generał wskazał na „ważne przemówienie”, które prezydent Trump wygłosi w Warszawie na Placu Krasińskich, przy pomniku Powstania Warszawskiego. Mówiąc o jego tematyce zaznaczył, że będzie w nim, m.in. o bohaterstwie Polaków w czasie wojny a także obecnym, bliskim, polsko-amerykańskim sojuszu wojskowym. Doradca amerykańskiego przywódcy powiedział, że w Warszawie: – Prezydent wezwie wszystkie kraje, by stawiając czoło obecnym wyzwaniom, czerpały inspirację z ducha narodu polskiego.

Podczas pobytu w Warszawie, prezydent Donald Trump wygłosi również przemówienie do przywódców państw tzw. Trójmorza. Będzie ono dotyczyło głównie zagadnień gospodarczych: energetyki i bezpieczeństwa surowcowego.

Za:tvp.info

LOGO-11a

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Totalniacy mogą tego nie wytrzymać! Donald Trump będzie namawiał świat do brania przykładu z Polski!

 1. Zapanowała atmosfera podniecenia : Polska liderem formatu ABC.       
  Po stokroć pisałem, że aby być naturalnym liderem wolnych i demokratycznych narodów i społeczeństw, trzeba się stać „primus inter pares” aby skłonić do konwergencji wokół siebie, a nie czerpać swą pozycję i prerogatywy – z obcego nadania !!!
  Cenię sobie Trumpa i jego przyjazne gesty. Wielbię Chiny od Deng Xiaopinga poczynając, które przyznały nam w Europie – kluczową rolę.
  Ale jeśli PiS nie pójdzie ścieżką radykalnego reformowania gospodarki i uwolnienia „do lotu” najżywotniejszych sił Narodu, CAŁY TEN ZAMYSŁ SPALI NA PANEWCE….

  Dziś na konwencji, ustami Kaczyńskiego i Morawieckiego, wypowiedziano słowa w tonie aprobaty : Trójmorze, Via Carpathia, Centralny Port Komunikacyjny.
  Zapewne usłyszano je w Berlinie i Waszyngtonie. Ciekaw jestem reakcji…

  Lubię to

 2. Zawsze dla Polski dobre były rzady republikańskie, w przeciwieństwie do prosowieckich demokratycznych od Rossevelta zaczynając. Tu Trump rozpoczyna nowa rewolucje a własciwie kontrrewolucje konserwatywna, jak REagan. Ten swiatły człowiek dał sygnał do zatrzymania islamizacjio, do odrzucenia przekretu klimatycznego i chyba równiez do zredukowania roli Niemiec w ŁE.

  Lubię to

 3. DO JAKIEGO PRZYKLADU CHYBA KUPNO ZLOMU OD USA I ZAPOCZATKOWANIE WOJNY W EUROPIE W POLSCE BO SPROWADZENIE YANKIESOW DO POLSKI TO NIE TYLKO ZE NAS KOCHAJA TYLKO PO TO ZEBY WALCZYC RAMIE W RAMIE DO OSTATNIEGO POLAKA

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s