Bóg stworzył, Syn odkupił, ale Duch Święty nie oświecił.

Ziemkiewicz o Balcerowiczu

Żenada!

Rafał Ziemkiewicz Telewizja Republika
– Balcerowicz jest profesorem, ktoś mu ten tytuł musiał dać. Chyba na innej planecie, na planecie „antypisowskich czubków” – mówił publicysta na antenie Telewizji Republika. Gościem „Chłodnym okiem” był Rafał Ziemkiewicz.

– „Dziennik Gazeta Prawna” dostarcza nam Prof. Balcerowicza. A ten, jak kiedyś dostarczał ekonomicznych informacji, tak teraz rozrywki i zażenowania. Dwie kolumny wywiadu, same bluzgi, mnóstwo hejtu i w dodatku sama nieprawda – mówił Ziemkiewicz.

„PISOWSKIE UJADANIE, ŚWIŃSTWO, OBŁUDA”

– Ten facet degraduje Polskę. Brutalizacja języka i samego polityka. Mam wrażenie, że to szalony starzec, który żyje na innej planecie. Puenta wywiadu zaskakuje. Pierdut. „Budżet trzeszczy” – gdzie on do diabła trzeszczy? Przecież to czysta głupota. Świetne wyniki w sprzedaży, w rozwoju gospodarczym najlepsze od 26 lat. To samo w produkcji i kilku innych statystykach. Balcerowicz jest profeorem, ktoś mu ten tytuł musiał dać – skomentował publicysta.

Jak dodał, Balcerowicz nie mija się z prawdą, tylko żyje na innej planecie, na „planecie antypisowskich czubków, którzy mają osobne pisemko z samymi złymi wiadomościami”.

– Odnosząc się do Balcerowicza, można się posłużyć cytatem znanego księdza. Bóg stworzył, Syn odkupił ale Duch święty nie oświecił – dodał Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja Republika

JB  LOGO-11a

 

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s