„Przyjdzie moment, że pokażę, kto dał czas małżeństwu P. na ukrycie pieniędzy”!

Małgorzata Wassermann ma dysponować dowodami ws. Amber Gold (fot. PAP/Marcin Obara)

– To nie czas i miejsce, żebym pokazała, kto dał czas Marcinowi P. i Katarzynie P. na to, by ukryli wszystkie pieniądze; ten moment przyjdzie i ja to pokażę – zapowiedziała przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann. Trwa przesłuchanie Michała Tuska.

Wcześniej poseł PO Krzysztof Brejza pytał Tuska, dlaczego osiem dni przed pojawieniem się w mediach informacji o jego współpracy z OLT „pan Marcin Mastalerek z młodzieżówką PiS-u zorganizował konferencję prasową pod siedzibą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, uderzając w świadka (Michała Tuska)”.

– Nie pamiętam tej konferencji, może odnosiła się tylko i wyłącznie do kwestii współpracy z lotniskiem (…). Nie pamiętam, czy pan Mastalerek jest cały czas w PiS, chyba jest cały czas. PiS jest znane z bardzo wysokich standardów, jeśli chodzi o kwestie zatrudniania osób w spółkach publicznych – odpowiedział Tusk.

Wymianę zdań ukróciła Wassermann. – Przekraczacie pewne granice, wróćcie do tematu przesłuchania – oceniła. Poseł Brejza zapewniał, że pyta tylko, dlaczego Mastalerek na tydzień przed pojawieniem się informacji o współpracy Michała Tuska z OLT zorganizował konferencję pod KPRM.

– To nie jest czas i miejsce, żebym pokazała, kto dał Marcinowi P. i Katarzynie P. czas na to, by ukryli wszystkie pieniądze – przerwała Małgorzata Wassermann. – Ten moment przyjdzie i ja to pokażę – zapewniła. – Pan wie, kto to zrobił i wie pan, że ja też to wiem – dodała.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s