Tak – należy sprawdzać stan psychiczny polityków!

Pierwszy raz zgadzamy się z Komorowskim!

fot: YT fot: YT

Magazyn świąteczny „Gazety Wyborczej” zamieścił wywiad z Bronkiem „Bulem” Komorowskim przeprowadzony przez Donatę Subbotko. Po raz pierwszy wypada nam się zgodzić z Bronkiem, który stwierdził, że: Powinno się analizować predyspozycje psychiczne tych, którzy dysponują władzą nad elementami siły i przymusu w państwie.

To prawda, bo gdyby takie predyspozycje psychiczne analizowano to Komorowski nigdy nie mógłby być wiceministrem i ministrem obrony narodowej. Nigdy nie mógłby zostać prezydentem i zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Naszym zdaniem powinno się też badać, poczucie honoru kandydatów na wysokie stanowiska państwowe, a w przypadku Komorowskiego wzięto pod uwagę jedynie jego rubaszne koszarowe poczucie humoru. Niestety Komorowski jest całkowicie pozbawiony honoru, ponieważ udzielił wywiadu gazecie, której szef publicznie oskarżył go popełnienie przestępstwa.

Michnik powiedział: Komorowski musiałby po pijanemu przejechać niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, żeby nie wygrać. Jak wiemy Bronek nie wygrał, a więc musiało dojść do realizacji tego dramatycznego i krwawego scenariusza, przed którym ostrzegał nieomylny wieszcz Adam.

pn.pl

LOGO-11a

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s