Pryska mit „obalaczy” komunizmu! Starzy PZPR-owcy mówią jak było!

 

fot: YT fot: YT

Pryska mit tak zwanych obalaczy komunizmu. Żyjący jeszcze wpływowi członkowie PZPR, którzy krzątali się przy tak zwanej transformacji ustrojowej coraz śmielej obnażają fałszywą legendę o Wałęsie, który „razem z Danuśkom obalył komunę”.

Dzisiaj oni sami z ironią, a może nawet kpiną w głosie potwierdzają to, o czym w naszym tygodniku piszemy od lat. Komuny w Polsce nikt nigdy nie obalił. Po prostu „chamy” dogadały z „żydami”, co w III RP funkcjonowało pod nazwą „historycznego kompromisu”. Z okazji kolejnej rocznicy kontraktowych wyborów z 4 czerwca 1989 roku w studiu Radia RMF FM gościł Leszek Miller mówiąc: Kiedy słyszę, że tak zwany komunizm został obalony, to jest w tym wiele niepotrzebnej fantazji. Mówiąc dokładnie, tak zwany komunizm został rozwiązany za porozumieniem stron.

I myli się ten, kto sądzi, że pomysł tego „rozwiązania za porozumieniem stron” narodził się w Polsce. Przeczy temu choćby „moskiewska pożyczka” dla komunistów, niemieckie marki dla Kongresu Liberalno-Demokratycznego i pompowanie Unii Wolności przez amerykańskich Żydów z Sorosem na czele.

Cała dzisiejsza histeryczna aktywność totalnej opozycji i wspierających ją zagranicznych ośrodków to rozpaczliwa walka o powrót do władzy chamów i żydów. Próby uczynienia 4 czerwca świętem państwowym trwają od lat, ale nic z tego nie będzie. W sondażu wykonanym dla rp.pl chce tego 20 % Polaków, 20% nie ma na ten temat zdania, a 60% takiego święta sobie po prostu nie życzy.

I nie dlatego, że woleliby może jakąś inna datę symbolizująca narodziny III RP. Jesteśmy przekonani, że Polacy uznali transformację ustrojową za nieudaną, a wielu słusznie uważa, że było to bezczelne wielkie oszustwo.

pn.pl

LOGO-11a

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s