Bolek dotrzymał słowa i jest pośrodku! Za obrazę minister edukacji można go określić tylko jednym słowem…!

 

fot: YT fot: YT

O tym, że Lech „Bolek” Wałęsa jest prymitywnym nieokrzesanym tępym chamem wiadomo od dawana. Jednak w ostatnim czasie, szczególnie po wygranych przez PiS wyborach buractwo pierwszego elektryka III RP wyraźnie się nasiliło.

W Dzień Dziecka w parlamencie odbyła się XXII sesja Parlamentu Dzieci i Młodzieży. Wałęsa skomentował to wydarzenie po swojemu. O tych którzy wychwalali PO i wznosili okrzyki „Lech Wałęsa!” napisał na Facebooku: Oni będą zasiadać w przyszłości w ławach Sejmu. Prawda kiedyś zwycięży. BRAWO,BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO!!!!!!!!!!!!!

Ale już krytyczne głosy na swój temat i okrzyki „Precz z komuną” tak mu się nie spodobały, że napisał: Wstyd – gdzie jest minister edukacji ta krowa?!

Drogi Bolku za tę krowę śmiało można określać cię od dziś brzydkim słowem na cztery litery, którego nie wypada jednak publikować.

Abyś wiedział o jakie słowo chodzi mamy dla ciebie podpowiedź zagadkę skrywająca się po tymi twoich dawnymi słowami: … powinna być lewa noga i prawa noga. A ja będę pośrodku. 

pn.pl

LOGO-11a

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s