Lech Wałęsa do hołoty i obleśnych świń, czyli prosto z serca! Ten wpis przebija wszystkie inne!

 

bolek

foto: archiwum

Wizyta w Argentynie, nie do końca się Lechowi Wałęsie udała, albo zbyt mało polubień na FB-kowym profilu uzyskała galeria zdjęć?

Sprawę zaczął wpis Wałęsy na temat tego, że z TVP nie chce mieć nic wspólnego i mają go tam nie zapraszać.

W komentarzach do wpisu pojawiły się też prośby, by raz jeszcze poprowadził Lechu lud do wolności. Nie czekając aż zapał ludowi minie, Lech-Bolek oznajmił kolejnym wpisem: „W związku z coraz większą bezczelną szkodliwą działalnością obecnej ekipy pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego, zmuszony jestem do większego udziału obronnego. Od dziś będę uczestniczył we wszystkich, wszędzie wiecach , protestach i nie tylko , jeśli tylko czas i inne wcześniejsze zobowiązania nie będą z tym kolidować .Proszę o powiadamianie i uzgadnianie miejsce mojego czynnego udziału. L.Wałęsa”. Mamy przynajmniej jasność – nie pomroczną – w temacie: Co Wałęsa będzie robił przez całe lato.

Niestety, znalazł się jakiś niezadowolony i sprowokował dzielnego wojownika. Tyle, że i tym razem, z woja wyszedł zbój i cham. Oto odpowiedź Lecha Wałęsy na wspomniany komentarz, choć dostało się wszystkim krytykującym bohatera:

„John Iwanowski: czasem zastanawiam sie komu zalezy aby zmieniac historie a bohaterow sponiewierac z blotem, do was wszytskich co piszecie brednie i siejecie nienawisc, opisujecie rozne historje ktore nie maja zadnego zwiazku z historia czy tez z prawda, jedno jest pewne zeby nie Lech Wałęsa to to zaden z was nie mial by dzis mozliwosci wypowidania sie bez obaw i opresji , To dzieki jemu wy swolocz i zwyrodniale skurwysyny macie dzis wolnosc i opasle mordy, szacunek dla Pana Walesy wy oblesne swinie ! czy tak was uczy religia katolicka?? nienawisci ? Spojrz choloto na siebie i powiedz nam tu na tym forum co zrobiliscie dla wolnosci narodu,, i jakim prawem podwarzacie zaslugi wielkich ludzi?? jak mozecie nazywac sie Polakami jak sami sracie we wlasne gniazdo ze az smierdzi na calym swiecie od waszych oskarzen ktore nuie maja zadnego znaczenia, zadusicie sie swoja nienawiscia a swiat nadal bedzie uwazal Lecha Walese za bohatera tamtych czasow, Jak mi wiadomo to jescze nie slyszalem aby kto kolwiek na swiecie znal waszych obecnych liderow a Walese zna cały świat”.

Kultura, wychowanie, maniery i intelekt – wszystko, jak na autorytet przystało. W sam raz do ekipy lewackich prymitywów. To w końcu elita salonowa prosto z Brukseli.

Dobrze, że mamy Lecha Wałęsę, sporej grupie Polaków poprawi nastrój, jak znów uda im się go do szczerości sprowokować. Nie można przecież nie skomentować języka miłości, choćby z tego fragmentu:

”To dzieki jemu wy swolocz i zwyrodniale skurwysyny macie dzis wolnosc i opasle mordy, szacunek dla Pana Walesy wy oblesne swinie ! czy tak was uczy religia katolicka?? nienawisci ?”

Tylko Polski żal … .

Za: Facebook / Lech Wałęsa

LOGO-11a

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s