„Od dziś będę uczestniczył we wszystkich, wszędzie wiecach, protestach i nie tylko”!

Kolejne oświadczenie Wałęsy!

 
 foto: pap Telewizja Republika
Wczoraj były prezydent Lech Wałęsa oznajmił na Facebooku, że „zrywa wszelkie kontakty z telewizją Kurskiego do czasu odwołania Kurskiego” i nie życzy sobie, by jego nazwisko „pojawiało się w TVP”. Dziś rano wydał kolejne oświadczenie… Tym razem oberwało się „ekipie Kaczyńskiego”! „W związku z coraz większą bezczelną szkodliwą działalnością obecnej ekipy pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego, zmuszony jestem do większego udziału obronnego” – oświadczył Wałęsa.

„W związku z coraz większą bezczelną szkodliwą działalnością obecnej ekipy pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego, zmuszony jestem do większego udziału obronnego. Od dziś będę uczestniczył we wszystkich, wszędzie wiecach , protestach i nie tylko , jeśli tylko czas i inne wcześniejsze zobowiązania nie będą z tym kolidować. Proszę o powiadamianie i uzgadnianie miejsce mojego czynnego udziału. L. Wałęsa” – czytamy na Facebooku byłego prezydenta.

Lech Wałęsa

około godziny temu

W związku z coraz większą bezczelną szkodliwą działalnością obecnej ekipy pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego, zmuszony jestem do większego udziału obronnego. Od dziś będę uczestniczył we wszystkich, wszędzie wiecach , protestach i nie tylko , jeśli tylko czas i inne wcześniejsze zobowiązania nie będą z tym kolidować .Proszę o powiadamianie i uzgadnianie miejsce mojego czynnego udziału. L.Wałęsa

Źródło: Facebook.com @lechwalesa

 

LOGO-11a

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s