Ks. Sowa zabrał głos ws. nowych nagrań, których jest głównym bohaterem. Nie uwierzysz co powiedział!

MĄDROŚCI KS. SOWY!

 
 foto.YT- KGB Twitter
Ks. Kazimierz Sowa, słusznie nazwany przez Tomasza Sakiewicza „kapelanem III RP” odniósł się do dzisiejszych rewelacji TVP Info, czyli publikacji kolejnych nagrań tzw. afery taśmowej „Sowa&Przyjaciele”.

– Jurek, nie polemizować… zniszczyć, naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz.. żadnych – tak o „Gazecie Polskiej” ks. Kazimierz Sowa mówił do Jerzego Mazgaja podczas rozmowy w słynnej już restauracji Sowa&Przyjaciele w lutym 2014 r. Do nieznanych wcześniej nagrań dotarli dziennikarze TVP Info (CZYTAJ WIĘCEJ)

Ksiądz Sowa został zapytany przez wp.pl o komentarz ws. taśmy z restauracji „Sowa&Przyjaciele”, gdzie m.in. mówi o zniszczeniu „Gazety Polskiej”: – Generalnie różne rzeczy się komentuje, kiedy spotyka się ze znajomymi (…) Nie przypominam sobie tych rozmów. Z Mazgajem pewnie gdzieś tam się widziałem, ale… Nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Jest tam jakaś rozmowa o Gradzie czy funkcjach tego typu? Może to było przy jakiejś okazji?”.

Za takie słowa ksiądz Sowa powinien ponieść konsekwencje. Nie tylko zbrukał obraz kapłana, ale zachował się w sposób karygodny, gorszący. Tacy księża są anty-świadectwem i powinni ponieść po prostu karę!

Źródło: wp.pl

LOGO-11a

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s