Obrzydliwy atak Olbrychskiego w rocznicą Smoleńska!

To skandal!

Olbrychski pluje na Prawo i Sprawiedliwość oraz wyborców PiS

 

C9DXOtvWAAEeuDV

foto: archiwum

Aktor Daniel Olbrychski nie ma hamulców ani granic. Podczas gdy większość Polaków upamiętnia dziś ofiary tragedii smoleńskiej, Olbrychski pluje na Prawo i Sprawiedliwość oraz wyborców PiS. I robi to tym razem w wyjątkowo ohydny sposób, obrażając ludzi pamiętających o katastrofie Tupolewa…

„Gdyby nie było tragicznej katastrofy smoleńskiej, to PiS-u też by nie było. To jest ich rozrusznik i podpałka. Ciągle trzeba coś tu dorzucać i dzięki temu mają 30 procent tych oszalałych. To sekta” – powiedział Olbrychski w wywiadzie internetowym „Z parą do polityki”.

Dalej… aż wstyd o tym pisać, ale to nie żarty… Dalej Olbrychski przyrównał działania Radia Maryja do działań KGB i NKWD! „ierwsze zwaśnienie zaczęło się w domach. Niektórzy uważali, że to, co tam jest propagowane to zgroza, inni wierzyli we wszystko, co tam jest mówione. Kościół został podzielony. To co się nie udało zaborcom, kagiebistom i NKWD udało się radiu z Torunia” – powiedział aktor.

Trzeba przyznać, że takie komentarze to jest po prostu skandal. Człowiek, który uważa się za kulturalną elitę, obraża miliony Polaków, obraża rząd i pamięć o ofiarach smoleńskiej katastrofy… Nie do pomyślenia, że w III RP takich wynoszono na piedestał!!!

kk/se.pl/fronda.pl

LOGO-11a

Advertisements

Jedna uwaga do wpisu “Obrzydliwy atak Olbrychskiego w rocznicą Smoleńska!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s