Otwórzcie oczy zanim Polska znajdzie się tam, gdzie Francja, Szwecja, Niemcy

Mieszkałem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii (jestem nadal obywatelem polskim) słuchałem wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i mówię: to wszystko jest PRAWDA, to co mówi ten człowiek o Szwecji jest prawda…. czy komuś się to podoba czy nie….. bez względu na Twoje nastawienie, przekonania polityczne itd. PRAWDA JEST PRAWDA. Ja żyłem 23 lata w Szwecji, mam tam dzieci i bywam tam nadal i wiem jak jest naprawdę.

Islamski-terrorysta-i-medialna-histeria

Jest nas w Skandynawii cała masa…… język polski w Norwegi jest drugim największym językiem tego kraju i mimo, że jest nas tak wielu, my szanujemy ten kraj, bo jesteśmy w nim gośćmi……. Pogadajcie z Polakami którzy tu mieszkają…. nie słuchajcie telewizji, bo TV powie Wam to, co będą chcieli byście usłyszeli….. nic więcej.

Są miejsca w Szwecji gdzie nie oficjalnie obowiązuje szariat, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulice, a kiedyś można tam było wychodzić z domu nie zamykając drzwi na klucz, dziś staruszki boją się własnego cienia…

To strasznie przykre, ale to jest prawda. Są miejsca gdzie np. na basen chłopcy nie mogą chodzić z dziewczynkami, gdzie muslimi ubierają się w żółte bezrękawniki i chodząc po mieście nagabują dziewczyny by się tak „bezwstydnie” nie ubierały…… można by o tym pisać do białego rana. Gdy kiedyś pomagałem Szwedowi wypchnąć samochód z zaspy śniegu i przez to zablokowałem na chwilę ruch uliczny, pomagali również Szwedzi, wtedy podjechał samochód pełen muslimów którzy grozili, że jeśli się nie usuniemy, to oni się ze mną i nimi rozprawią za pomocą noży.

Ile razy stawałem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek które wieczorami czekając na przystanku były wyzywane i opluwane przez muslimów, tych przypadków bym nie zliczył. Ile razy mi grozili, że mnie zabiją. Oni są wręcz nieprzyzwoicie mili, gdy są sami, lub gdy jest ich mało, ale gdy jest ich więcej to zrywa im po prostu dekle…….. Ludzie nie dajcie się omamić durnemu pieprzeniu ludzi w telewizji…….. Nawet tu w Skandynawii, ci którzy z czystej przyzwoitości przymykają oczy i bronią imigrantów, nie chcą mieszkać miedzy imigrantami….. Jak myślicie…. dlaczego?????????? SZWEDZKA PODWÓJNA MORALNOŚĆ………..

Nie macie pojęcia, co się dzieje……… boicie się kościoła katolickiego????? A nie zastanawiacie się, co czeka Polskę, gdy więcej muslimów przyjedzie do Polski?

To agresywni ludzie, pełni nienawiści….. boicie się Cyganów a muslimów nie????? To oznacza, że z Wami jest coś nie tak……….. Na miłość Boską…. to nie jest tak, że my jesteśmy rasistami, bo rasa niema tu nic do rzeczy… my po prostu powinniśmy się bronić przed zniszczeniem naszej kultury, naszych zasad, naszych tradycji…. Poza tym to oni nas nienawidzą…. nie my ich, lecz oni nas.

Zejdzie na ziemię, na naszą czarną prawdziwą ziemię i spójrzcie co TAK NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE…. OTWÓRZCIE OCZY ZANIM MY ZNAJDZIEMY SIĘ TAM GDZIE DZIŚ JEST FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY.

Jedno jest pewne, jeśli sobie ubzdurałaś/ubzdurałeś, że to są biedni ludzie, którzy są pokojowo nastawieni, to nikt nie zmieni Waszego zdania…… Jedno jest w stanie zmienić Wasze nastawienie….. to co zmieniło moje nastawienie do nich, t.zn. trzymany przez muslima kij basebolowy uderzający Was w głowę….. tak było w moim przypadku…..

W Norwegii Polak pracuje, wieczorami uczy się języka norweskiego ZA WŁASNE PIENIĄDZE, a te sk….y siedzą i nic nie robią…. żyją na nasz koszt. Podatki w górę, bo utrzymywać trzeba nierobów podczas gdy Szwedki czy Norweszki mając raka zapierniczają ciężko pracując……. Mieszkam prawie 27 lat w Skandynawii, najpierw bylem zwykłym robotnikiem, teraz pracuję w biurze i jeżdżę po różnych budowach….. gdy pytam ilu muslimów tu pracuje zawsze dostaję tą samą odpowiedz ZERO…….. 27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKAŁEM MUSLIMA NA BUDOWIE WIĘC PYTAM: JAK NIBY CI LUDZIE MAJĄ NAPĘDZAĆ NASZĄ GOSPODARKĘ????????

Ile lat czekają Polacy w Kazachstanie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Sybirze na możliwość powrotu do Polski????? NIE MA DLA NICH PIENIĘDZY. Nie ma też pieniędzy na obniżenie wieku emerytalnego… ALE PIENIĄDZE NA UTRZYMYWANIE MUZUŁMANÓW SĄ……. Pieniądze które Unia daje Polsce na ich utrzymanie to kropla w oceanie potrzeb……… muslimi to finansowa studnia bez dna……

Co z matkami samotnie wychowującymi dzieci, które nie dają sobie rady finansowo…… nie ma dla nich żadnej pomocy i często odbiera im się dzieci…… co z emerytami którzy dostają mniejszą emeryturę niż mają dostawać te darmozjady? Gdzie są te muslimskie kobiety i ich dzieci???? 75% „uchodźców” to młodzi, silni, zdrowi, dożywieni i bogaci mężczyźni którzy powinni walczy o wolność w swoich krajach, tak jam Polacy w czasie wojny. Oni płacą przemytnikom więcej pieniędzy niż większość biednych Polek w ogóle widziała na oczy………

Anglicy, Niemcy, Francuzi, Holendrzy i inni kolonizowali kraje islamskie i czerpali z tego zyski, a my dziś mamy za to płacić?????? To jakiś żart………….

Odnoszę wrażenie, że europejscy politycy i dziennikarze wleźli już tak wysoko po szczeblach kariery, że już nie widzą, co dzieje się, na ziemi…………. i znów wróci nazizm, masowe mordowanie tym razem przez muzułmanów.

Nikt tego nie chce, ale zobaczcie jak oni się zachowują, nie szanują innych religii, innych ludzi, innych nacji….. akceptują tylko to, co oni sami reprezentują. Żydzi nikomu nic nie zrobili…. mieli tylko głowy do interesów czego brakowało innym Europejczykom i jak to się skończyło?????

Natomiast muzułmanie nas nienawidzą, za inną religię, za sukces cywilizacyjny, za sukces finansowy i żeby usprawiedliwiać swoje skandaliczne zachowanie i stosunek do nas nazywają nas niewiernymi.

Przyjmujmy….. chrześcijan (mają naprawdę podobną mentalność do naszej i są prześladowani), Żydów, Latynosów, Chińczyków…… ogólnie Azjatów…… ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE MUZUŁMANÓW…. MUZUŁMANÓW NIECH PRZYJMUJĄ MUZUŁMANIE ! ! ! ! ! ! !

(Jeśli ważna dla Ciebie jest Polska to proszę udostępnij ten tekst Twoim przyjaciołom)

Autor: Piotr Kabat

Reklamy

77 uwag do wpisu “Otwórzcie oczy zanim Polska znajdzie się tam, gdzie Francja, Szwecja, Niemcy

   1. Bardzo rzeczowa i odważna wypowiedź , nie dająca pola polemice.
    Nie bardzo rozumiem ; ,, przyjmujmy żydów ” a muzułmanów niech przyjmują muzułmanie …?. To może niech zydów przyjmują żydzi .
    Poza tym przyłączam się .

    Lubię to

  1. Czytałem ostatnio powieść z lat 50-tych Jana Dobraczyńskiego Klucz Mądrości. Przytacza tam werset z koranu wypowiedziany przez sułtana Bajbarsa …ZABIJAJCIE NIEPRZYJACIÓŁ WASZEJ WIARY, WSZĘDZIE GDZIE ICH SPOTKACIE, WYPĘDZAJCIE ZEWSZĄD. NIEBEZPIECZEŃSTWO ZMIANY WIARY JEST GORSZE NIŻ MORDERSTWO…

   Lubię to

   1. NIC NIE ZROZUMIAŁ A KAFKA, ARTYKUŁ JEST O ZAGROŻENIU JAKIE MOŻE CZEKAĆ I POLSKĘ PRZYJMUJĄCĄ NAWAŁNICĘ UCHODŹCÓW ISLAMSKICH, NIE O TYM, ŻE JEMU JEST ŹLE, NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !!!

    Lubię to

   1. Dlaczego Polak Polakowi do gardła skacze, dlaczego sa podziały, zazdrość i zawiść w naszym kraju a władza nas od wieków sprzedaje by mogli rozbierać nasz kraj.Podzielenie, nie trzymajacy się, nie budujacy wspólnie, nigdy nie doczekamy lepszego kraju.Siła jest w jedności przekonań.Kraje rozwijajace się podbijały inne a nawet ci władcy co madrzejsi byli unikali tyranii i nacjonalizowali,naturalizowali bo im więcej ludzi, zadowolonych a nie uciskanych, tym mocniejsze mocarstwo.Kiedyś my byliśmy wielkim i liczacym się krajem. Jednak przywódcy patrzyli egoistycznie, czego zreszta nauczyli Polaków podświadomie. Jeśli nie zmienimy mentalności w kierunku jedności, nie zostanie wielu Polaków, rozbiora nasz kraj skutecznie.Musimy patrzeć horyzontalnie majac wyznaczony cel zjednoczenia rodaków, jak na chwilę obecna, jedynie w sposobie myślenia.Ignorancja do niczego nie prowadzi dlatego sluchanie Polaków spoza granic wziaść powinnismy poważnie, z refleksja.My jako Polska wydaje się jakobyśmy byli jedynie z definicji.Gdy jako Polacy nie ważne gdzie jesteśmy, zjednoczymy nasze serca i umysły, dopiero wtedy możemy zaczac w ogóle robić plany by wrocić do dawnej naszej potęgi.Nie oczekujmy patriotyzmu od władz i nie ogladajmy się na nikogo prócz samych siebie bo od nas rodaków zależy co wyniesiemy z tułaczki i zastosujemy do nas samych selekcjonujac oczywiście i przewartościowywujac i dzielac sie z rodakami w kraju.Muzułmanie rosna w siłe bazujac na skłóceniu wewnętrznym innych, w tym, smutnie, Polaków.Jedność imponuje i przekonuje o sile.Wciaga też, wsysa wręcz i zawsze zwycięża. Tylko jedność i nie ignorancja sa gwarancja przyszłości narodu.Frustracja do budowania nie prowadzi. Prowadzi do egocentryzmu, egoizmu, zawiści.Jedność do dumy prowadzi. I do zwyciężania. Boże miej w opiece Polske i Polaków.

    Polubione przez 1 osoba

   2. Czytaj ze zrozumieniem, to nie była skarga że jest mu źle tylko pokazanie prawdy na temat uchodźców!

    Lubię to

   3. Alexander Kafka, ….a co to ma wspólnego z przesłaniem tego artykułu??? Tekst nie jest o dobrym czy złym stanie kraju, dotyczy zagrożenia celowo prowadzonej akcji emigracyjnej. Zastanów się zanim coś napiszesz. Pozdrawiam serdecznie.

    Lubię to

   4. Aleksander Kafka nie czytał pan całego artykułu autor nie pisze iż jest Mu żle w krajach skandynawskich chodzi raczej o przekaz jak żyje się w tych krajach po wpuszczeniu muzułmanów w pełni zgadzam się z autorem artykułu.

    Lubię to

   5. czytaj ze zrozumieniem! pojechał by lepiej zarabiać i żyć tak jak powinien żyć człowiek w środku Europy! PRZY OKAZJI OPISUJE CO WIDZI I PRZEŻYŁ

    Lubię to

   1. Ja mieszkam w Oslo już.rok pracuje jak każdy ale widzę.tych ciapatyvh jak stoja i się smieja .to mnie w kurwia.nie przyjmijcie ich do Polski to pasozyty

    Lubię to

  2. to są semici, podobnie jak inna semicka wiara nawracają zabijając, wprowadzając własna cywilizację, wystarczy spojrzeć na historie i wyciągnąć wnioski

   Polubione przez 1 osoba

  3. Zgadzam sie ale nie do konca poniewaz nie wyobrazam sobie zebysmy my polacy przymykali oko na tych emigrantow oraz socjal u nas nie jest zbyt chojny o tak powiem. Do tego kazdy na swiecie wiek jak skorzy jestesmy do bitki no i ze juz raz islamistow powstrzymalismy pod wiedniem, wtedy pokonani wracali spowrotem do siebie w stosunki 100 oslepionych prowadzil jeden widzacy.

   Polubione przez 1 osoba

  4. zgadzam się pracowałem w Iraku widziałem na co ich stać kraj nasz trzeba bronić za wszelką cenę są to ludzie nie obliczalni lenie powyższy artykuł przedstawia w 100% prawdę

   Lubię to

  5. Pomieram wypowiedz-dodam tylko ze od ponad 30-lat mieszkam w Kanadzie i jak tej choloty tu nie bylo-stosunki midzy ludzmi byly znacznie lepsze-tzn:zaufanie ,szczerosc , otwartosc na wszstkie
   problemy. Teraz ludzie boja sie cokolwieg powiedziec – bo to rasizm /niepoprawnosc politycza/
   Ludzie wiec pracuja a te muly sidza na socjalu ubieraja sie w te swje szmaty i manifestuja swja wyzszosc- wladza ich popiera i media piora umysly maluczkich -jak te muly sa drogocenni dla rozwoju
   Kanady- tylko niezbyt wielu sadzi ze oni moga wniesc jakas wartosc w rozwoj kraju.
   Moim skromnym zdaniem muzumanizm nie jest wiara-tylko ekspensywna organizaja powstala na podobienstwie chrzescjanstwa–poparta dwoma koranami 1-wszy z Mekki 2-gi z Medyny
   p/s-proste opracowanie -strona internetowa ,,z mekki do medyny”

   Lubię to

 1. Komuś zależy żeby nas wchonili z wiary katolickiej się nabijamy niech ci mądrzy spróbują z coranem to wylądują tam gdzie ci z Paryża to dotyczy pani vielgus nowoczesna wiara

  Lubię to

 2. Mam nadzieje,ze Polacy nie spuszcza ich do naszego kraju.Kazdy z nich powinien byc powitany na granicy nie chlebem i sola tylko kielbasa I boczkiem.

  Lubię to

 3. Muzulmanie , z Arabia Saudyjskiej , Emiratow zamkneli swoje granice przed nimi i ich nie chca i nie chca ich utrzymywac…dlaczego Europa ich chce, mozna pomagac inaczej , tak zeby pozostali w swoich krajach , grecki miliarder chcial kupoc bezludna wyspe zeby ja zasiedlili i mieli prace przy budowie…nikogo ten projekt nie zainteresował

  Lubię to

  1. Oni nie zamknęli przed nimi granic, oni ichy owszem nie chcą, ale za to chętnie chcą dać pieniądze by na terenach skolonizowanych wybudować dla nich meczety….

   Lubię to

 4. Czas by to wszystko wziasc za morde dopuki jeszcze nie za pozno Muslimy to nieroby tu w angli jest to samo angole boja sie odezwac cioty Chronic granice polski przed nimi to bezlitosni fanatycy

  Lubię to

 5. Jesteśmy obywatelami Europy mieszkamy w różnych krajach nie swoich i nie zmuszamy ich do zmiany wiary jak tego nie rozumieją to przegnajmy ich stąd do do siebie bo bez nich cała Europa była spokojna i bezpieczna a coraz bardziej boimy się o nasze Dzieci które są kwiatem Europejskiej ziemi a my musimy je bronić by się nie bały wychodzić do szkoły czy na place zabaw czy do kin . Dlatego chciałbym żeby te darmozjady w wszystkich Europejskich krajach na tym szczycie we Włoszech podzieli wspólne działanie do deportowania z całej Europy zwolenników Państwa islamskiego do swoich państw .
  P.S
  Pozdrawiam tych którzy tam samo myślą . J.S

  Lubię to

  1. Niektórzy może i nie wiedza. Jednak o to chodzi w tym wszystkim WYWOŁAĆ CHAOS NA ŚWIECIE TAK BY POTEM PROSIĆ SIĘ SAMI (un na przykład) o ochronę i plan. I usłyszeć: jedynie wspólny rzad światowy jest trafnym rozwiazaniem.

   Lubię to

  2. Ja proponuje aby kazdy polityk chcacy przyjac do Polski uchodzcow przyjal pod swoj dach. Kazdy do swojedo domu po jednej lub co zamozniejsi / a nasi sa bardzo zamozni / po dwie osoby. No I jestem ciekawa jak by sie mieli panowie I panie z PO I Nowoczesnej – szczegolnie Ci ktorzy maja dorastajace cirki. Czy we kochani pseldo Polacu politycy nie myslicie wogole. Czy macie dzieci a szczegolnie corki . Czy chcecie zgotowac im takie towarzystwo.
   Za cene spokoju mlodego pokolenia nie wolno tego robic. A pani z Nowoczesnej jak spragniona jest towarzystwa emigrantow to niech do nich pojedzie. Zobaczy na wlasnej skorze to to znaczy cywilizowana kobieta wsrod takiej dziczy.
   Pozdrwawiam

   Lubię to

 6. PROROCTWA-SIĘ musza wypełnić..To BÓG zsyła sprawdzian-kto Tu prawdziwym chrześcijaninem..a to dopiero początek boleści./.Ludzienie chcą sięszczerze nawrócić -i przyjąć Pana Jezusa- do serc- więc- idzie sito..na ludzi..Samo narzekanie NIC nie zmieni.. Maty modlitewne wypada użyć!! Wchodzących w konflikt z PRAWEM_załadować w samoloty-i wywieźć do SYRII..
  Zaś mieszkającym-patrzeć co dnia na ręce..i po kłopocie..

  Lubię to

 7. Popieram i myślę źe ta inwazja na Europę jest celowa . Oczywiste też jest to źe Merkel bierze w tym udział i udaje ślepą ze To jest do opanowania. Zastanawiam się czy nie sprzedać domu póki czas I wyjechać Z Europy. Pytanie tylko dokąd czy jest jeszcze normalny ląd.

  Lubię to

  1. Oczywiście że celowa, to Niemcy stoja na czele tego planu. Historia się powtarza. Kto chciał panowania na światem. Niemcy, Napoleon, Rzymianie. Generalnie historia i Biblia daje podpowiedzi.

   Lubię to

 8. Sama mieszkam w Niemczech i widze co tu sie dzieje… Juz duzo ludzi wyjechao ktorzy byli Emigranten tak jak i ja.. Kazdy boi sie tu mieszkac bo nigdy nie wiadomo co jutro sie wydazy… Nadjedzie tez taki czas gdzie cala gospodarka niemiecka upadnie a zamiast zadzacej Kanclez Merkel beda rzadzic muslimi… a wtedy nie bedzie juz co ratowac….

  Lubię to

 9. zgadzam sie…Muslimy to kon trojanski, ktory niszczy a razczej zzera od podstaw wartosci europejskie…a wszystko to przez pierd… leicowych politykow i lewicowe postronne media///PRECZ Z IMIGRANTAMI, PRECZ Z POPRAWNOSCIA POLITYCZNA

  Lubię to

 10. GRATULACJE DLA PREMIER POLSKI ZA WYPOWIEDŹ.
  Gratulacje za odważny wywiad dla TVN24 w sprawie imigrantów. Ale, żeby była siła argumentów,trzeba nawiązywać do historii Europy.
  Naiwność Europejczyków jest przerażająca! Zapomnieli o tym, że Bułgaria i Rumunia były 500 lat w niewoli muzułmańskiej, podczas której zdziesiątkowano 70 % populacji. W latach 60, z Palestyny do Libanu przybyło milion Palestyńczyków. Wkrótce tam wywołali wojnę domową i obrócili kraj w ruinę.
  Muzułmanie za 30 lat demokratycznie przejmą władzę w krajach rządzonych przez głupców i zaczną tępić innowierców. W międzyczasie może zdetonują brudne bomby A w Paryżu, Londynie, Berlinie. Miasta te, z powodu skażenia, nie będą nadawały się do zamieszkania. Dlatego są tak niebezpieczni, bo nie boją się śmierci. Dlaczego pani premier o w.w. faktach nie mówi? Przecież idzie na Europę wielka wojna. Trzeba coś działać.Nie chcemy umierać za jakieś leninowskie idee, głoszące, że psychopaci są równi ludziom normalnym.

  Lubię to

 11. Zgodzę się,nie przyjmować muzułmanów.Przecież widać co oni robią w zachodniej Europie.W Polsce mieszkają Tatarzy.Oni są muzułmanami,lecz zachowują się normalnie, jak Polacy.To wolę by w Polsce przyjmowano Tatarów.Choć oni chcą wracać na bezpieczny Krym.Z stamtąd ZSRR ich wywiozło A siedzieli tam od wieli stuleci. Szkoda że Polak Polakowi wilkiem.

  Lubię to

 12. Izabela Laskowska Jak twierdzisz, mieszkasz wiele lat w Skandynawii….Nie bardzo w to wierzę, gdy czytam twoje nienawistne wypociny, bowiem pokazują one małego, ograniczonego człowieczka, który mimo długotrwałego przebywania w otwartym, tolerancyjnym i nowoczesnym spoeczeństwie niczego sie od niego nie nauczył, nie przejął żadnych wzorców ani postaw typowych dla tej społeczności i pozostał nadal zadufanym i tępym prymitywem jakim byłeś, gdy opuszczałeś Zadupie Dolne czy jakiś inny grajdoł, w którym się wychowałeś. Gdybyś choćby trochę znał szwedzką/norweską mentalność, to wiedziałbyś, że poza zaburzonymi, chorymi na kompleks niższości prostakami NIKT tutaj nie wyraża się w sposób, który zaprezentowałeś, bowiem uznany byłby za wściekłego, barbarzyńcę! Jeśli tak ci żle w tej mutikulturowej Skandynawii, to co ty tam jeszcze robisz? Dlaczego narażasz sie codziennie na nowe upokorzenia, będąc zmuszonym do oglądania tych ohydnych muzulmanów? Wracaj do swojej wioski, chloptasiu, tu będziesz mógł na okrągło słuchać krzepiących kazań ojców Rydzyka czy Chazana, a jako zadeklarowany rasista o dużym doświadczeniu masz tutaj spore szanse by załapąć się na jakieś eksponowane stanowisko w ekipie twego kaczego idola (ktoś taki jak ty idealnie pasowałby do wizji Kaczora jako Minister Spraw zagranicznych – ten obecny wzbudził niezadowolenie i zapewne długo już nie pociągnie)

  Lubię to

  1. Nie rozumie dlaczego tak najezdzasz na czlowieka ktory przez ostatnie 27 lat pracowal uczciwie na swoje utrzymanie . Musiaj wyjechac bo tacy Polacy o pogladzch podobnych do twoich rzadzili w Polsce I ci ktorzy chcieli pracowac musieli jej szukac za granica. A pytanie jak nie mozesz sluchac ojca Rydzyka I jemu podobnych to co robisz jeszcze w Polsce? granice otwarte I tylko czekaje na zachodzie na takich jak Ty. POSTEPOWYCH I NIEPRZYJEMNYCH

   Lubię to

  2. Izabelo…wydaje mi sie ze w multikulturowej spolecznosci nie powinno wyrazac sie rowniez w sposob jaki Ty zaprezaentowalas,… tolerancja I wzajemny szacunek to podstawa. Chyba jeszcze duzo musimy sie nauczyc….

   Lubię to

  3. To twój list”Izabelo”jest pełen jadu i nienawiści.Ja pochodzę z Warszawy i popieram treść wypowiedzi tego Pana (też mnie wyślesz na zadupie?)Byłem niedawno w Szwecji i widziałem bandy panoszących się muslimów.Szli całą szerokością chodnika i wszyscy schodzili im z drogi.To było południe(małe miasteczko)ludzie byli w większości w pracy ,na ulicach ludzie starsi.Tak wygląda szacunek dla Gospodarzy?Odwiedziłem kilka miejscowości, wszędzie widziałem podobne obrazki.To Ty sączysz jad, to takich jak Ty powinno się wywieżć do ich kraju abyś pomieszkała z nimi z miesiąc(nie jestem okrutny) wracała byś na kolanach(jak byś przeżyła)Nie pisz bzdur

   Polubione przez 1 osoba

 13. Kozojebcy do kozojebiolandi spowrotem.To jest masakra żeby we własnym kraju bać się tych brudasów,gdzie rządzący mają rozum żeby sprowadzać i pozwalać mieszkać tej chołocie.Nasi muszą wyjeżdżać za granicę i tam zapieprzać,a kozojebcy mają dostać wszystko za darmo?zasiłki, mieszkania i jeszcze ludzie mają się ich bać?W każdym kraju ludzie pracują żeby utrzymać to co mają,a brudasom wszystko za darmo,kurwa gdzie ci rządzący mają rozum,nie tylko w brukseli ale tez w tych krajach co teraz ta chołota robi zamieszki,gwałci kobiety i dla nich to normalne i niema kar.Scyzoryk się sam otwiera,do Polski jak to zjedzie to będzie rzeź,sobie Polacy nie pozwolą.

  Lubię to

 14. Prostacki tekst. Ewidentnym jest, że powyższe zostało napisane przez osobę o niepełnym podstawowym wykształceniu. Kompromitujące.

  Lubię to

  1. Jeśli długi, sensowny tekst „osoby o wykształceniu niepełnym podstawowym” ma być kompromitacją, to jak nazwać komentarz dotyczący tylko formy i kompletnie pomijający treść notatki? Czyżby „nasz” komentator (domniemywam że szczycący się wykształceniem na poziomie co najmniej gimnazjum Handtkego) nie rozumiał sensu tekstu tak prostego, że aż „prostackiego” i nie potrafił wykrzesać z siebie opinii innej, niż tylko na temat formy i domniemanego wykształcenia autora notatki?

   Polubione przez 1 osoba

 15. Prawda to jest ale po co mieszac tutaj Kaczynskiego ktory zaprasza do Polski miliony z Kijowa ? Merkel zaprasza islamistow Kaczynski neobanderofaszystow ! Szwecji juz nie ma i Norwegia zniknie przy takiej kretynskiej polityce ludzi u wladzy w tych panstwach !

  Lubię to

 16. Moim zdaniem juz czas na ogólną światowa rewolucję i totalną rewolucje przeciwko tym skurwielom.Dziś nie jeden z nich jest małym niewinnym dzieckiem ale za kilka lat pierwszy będzie zabijać i gwalcic .No i oczywiście do uczciwej pracy się nie wezmą nigdy.Czemu świat ich toleruje. …?..Ludzie świata otwórzcie oczy i umysły. Czas chyba w końcu zrobić porządek na tym świecie. Te gnoje nigdy się nie zmienią czy to będzie babka,matka,córka, brat ,wuj .Ich tok myślenia się nigdy nie zmieni…….Jeżdżę trochę po EU i widzę co się dzieje.Myślę ze juz czas powiedzieć DOŚĆ! !!!!

  Lubię to

 17. Dlaczego nie przyjmują ich bogate kraje muzułmanów?? Jeżeli nie zmienimy swojego podejścia do wiary chrześcijańskiej to za rogiem juz czai się islam!!!;

  Lubię to

  1. Bogate kraje muzulmanskie nie przyjmuja ich poniewaz widza doskonale jaki material to idzie.
   Dla nich lepiej jest wyslac ich do europy i w europie zafundowac im kilkaset meczetow, zachowujac porzadek na wlasnym podworku bo chyba logicznym jest to ze to co robia ciapate w europie to to samo robiliby w ZEA.

   Lubię to

 18. Ale czy nasz głos w tej sprawie coś pomoże. Wszystko zależy od włodarzy naszego kraju. Wydaje mi się , że jesteśmy skazani na ich decyzję, która jest naginana przez UE. Wiele się mówi o Polsce walczącej ale coraz mniej w tym realizmu na czasy obecne, gdzie wszyscy nastawieni są na konsumpcjonizm. Czy podołamy zwalczać to zło gdy ONI tu przyjdą. Będzie kiepsko, gdyż chłopcy chodzą w rurkach a pseudokibice potrafią tylko robić hałas na boisku drużyny przeciwnej. Gdyby tak tylko potrafili przeciwstawić się całej nacji byłby to sukces.

  Lubię to

 19. Od 2012r bylem w Szwecji. W tym roku dokladnie 16.02.17 wyjechalem z Sztokcholmu. Jestem w Norwegi. Moim zdaniem jest po Szwecji. Po tym jak kupowalem w sklepie o 8:00 u ciapatego doladowanie do lycke mobile i weszlo3 i zaczeli cos krzyczec. Po czym gdy wyszedlem zabili go z kalasznikowa. Dokladnie 8:03. Stwierdzilem ze czas uciekac. Katastrofa. Zginal jeszcze ktos w Barze za sciana. A policja oczywiscie do dzis nikogo nie zlapala!!! NADSZEDL KONIEC DLA SZWECJI.

  Polubione przez 1 osoba

 20. Mieszkam na zachodzie i nie boje sie islamistow nawet w ulamku, jak boje sie jezdzic samochodem w Polsce po drogach. A juz szczytem wszystkiego jest, ze podwojna ciagla przekraczana jest nagminnie tak, jakby jej wcale nie bylo.
  Mieszkam wsrod islamistow, pracuje z islamistami i nic zlego mi sie nie stalo.

  Lubię to

 21. Z jednym się tylko nie zgadzam. Ze wzmianką na temat Żydów. Żydzi myślą podobnie do muzułmanów. Dla nich świat też dzieli się na nich tj. naród wybrany oraz na gojów. Żydzi gardzą gojami. Goja można okłamać, okraść czy zabić i żyd, zgodnie z naukami talmudu, nie powinien ponosić za to kary. Żydzi są podobni do muzułmanów. Oprócz stosunku do gojów (niewiernych) także nie jedzą wieprzowiny, poddają się zabiegom obrzezania. Założyciele ich religii zarówno Mahomet jak i Mojżesz byli bandytami. Nienawiść Żydów Polacy dobrze poznali. W końcu określenie żydokomuna nie powstało znikąd. 80% dowództwa w UB to byli Żydzi. Oprawcy żydowscy. Ich bogacenie się też nie wiązało się tylko z głowami do interesów, ale i do machlojek. Słowo machlojka nie przez przypadek ma żydowską etymologię i oznacza potocznie w naszym języku nieuczciwe działanie w celu osiągnięcia korzyści. Żyd tak jak muzuł, na budowie raczej nie pracował. To jednak co różni Żydów od muzułmanów, to stosunek do nawracania na swoją religię. Żydzi nie nawracali siłą na swoją religię. Miało to być może miejsce tylko w Chazarii. Żydzi jednak uznają dziedziczenie swojego żydostwa po kądzieli. Muzułmanie z kolei nawracają siłą kiedy stanowią większość na danym terenie.

  Lubię to

 22. Wracajcie, szybko wracajcie! Ucirkajcie od wrogów. My tu czekamy!Sprzedać co tam macie , kupić tu, wracajcie, ale już bez zwłoki . Tu nie ma komu pracować ! wolne etaty! wracajcieeee!

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: