TVP nie chce widzieć posła Szczerby w studio! Politycy PO wpadają w szał i grożą bojkotem mediów!

fot: YT fot: YT

Klub parlamentarny PO uznał, że trzykrotne wykluczenie posła Szczerby z programów emitowanych w mediach publicznych, jest dobrym pretekstem do rozważenia bojkotu wspomnianych mediów. Sam poseł uznał, że działania te, to „polityczny rewanżyzm PiS”.

Oto poseł Szczerba został pewnego dnia zaproszony do TVP info, do audycji „Minęła 20”. Godzinę przed emisją, dostał od wydawcy SMS-a. Stało w nim, że niestety, zaproszenie zostało cofnięte: „Panie pośle bardzo mi przykro, musimy odwołać Pana dzisiejszy udział w programie. Biuro PiS-u podtrzymuje swoją decyzję co do tego, że nie będą z Panem brać udziału w programach…” . Podobna sytuacja zdarzyła się raz jeszcze w telewizji i raz w związku z wystąpieniem w radio. O swych „medialnych przypadkach” poseł poinformował na twitterze.

Rzecznik prasowy Polskiego Radia nie skomentował sprawy, twierdząc, że „nie będzie komentarza do twitterowych wpisów polityków”. Michał Szczerba jest bardziej rozmowny. Portalowi wirtualnemedia.pl mówi – bez cienia wątpliwości – , że za tym „zakazem” dla jego obecności w publicznych mediach, stać mogą trzy osoby: prezes Jarosław Kaczyński, marszałek Ryszard Terlecki lub pani rzecznik Beata Mazurek. Trzeba przyznać, że wysoką samoocenę ma pan poseł od nieudanego puczu. W dodatku uznał on jeszcze, że działania PiS –u są zemstą tego ugrupowania za ów jego heroiczny występ z kartką o treści „#Wolne Media”.

Równie dzielni są inni posłowie PO, którzy solidaryzując się z kolegą, zgodnie odmówili zastąpienia go w programie „Minęła 20”.

Szczerba zwierzył się też wspomnianemu portalowi, że na najbliższym posiedzeniu klubu PO, omawiana będzie propozycja zorganizowanego bojkotu mediów publicznych przez parlamentarzystów tej partii. Nie wyklucza też, domówienia się z innymi klubami opozycyjnymi w kwestii „totalnego bojkotu”.

Za: wirtualnemedia.pl

Advertisements

7 uwag do wpisu “TVP nie chce widzieć posła Szczerby w studio! Politycy PO wpadają w szał i grożą bojkotem mediów!

 1. Jak widać z rozmów z Szczerba wynika wyraźnie że pracuje na korzyść propagandy innych krajów wrogo nastawionych do Polski.

  Lubię to

 2. Niestety, poseł Szczerbą ciężko zapracował na ten stan rzeczy. Trudno, niech bojkotuja. Niech cały najlepiej Parlament zbojkotuja i idą do domów. Nikt tęsknił za nimi nie będzie.
  Co za brednie, że podrabiam wpis? To ja piszę i nic nie wiem o wpisie innym.

  Lubię to

 3. Wreszcie! Kto chce oglądać ta parszywa gębę i słuchać jego bełkotania ? Nie zasługuje na żadną reklamę ! Popularność = DNO!!
  NIE POPIERAM PiS-u ani PO, ale debila doprawdy nie znoszę!

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s